Witam,
Mam problem z grzejnikiem łazienkowym. ( zdjęcia się obróciły, realnie termostat jest w lewym górnym rogu). Mianowicie, gdy odkręcę termostat powyżej 3, to zaczyna głośno przelewać się woda. Ogólnie trochę pomaga wpuszczenie powietrza do naczynia przeponowego, ale nie rozwiązuje problemu do końca. Załączam zdjęcia grzejnika. Chyba zawory nie są w odpowiednim miejscu, ale chcę, aby ktoś się wypowiedział, czy da się ten problem rozwiązać bez przerabiania instalacji.
Mam problem z grzejnikiem łazienkowym. ( zdjęcia się obróciły, realnie termostat jest w lewym górnym rogu). Mianowicie, gdy odkręcę termostat powyżej 3, to zaczyna głośno przelewać się woda. Ogólnie trochę pomaga wpuszczenie powietrza do naczynia przeponowego, ale nie rozwiązuje problemu do końca. Załączam zdjęcia grzejnika. Chyba zawory nie są w odpowiednim miejscu, ale chcę, aby ktoś się wypowiedział, czy da się ten problem rozwiązać bez przerabiania instalacji.