Witam
idea jest prosta i banalna. mam radio i z wyjsciami kalnał lewy i prawy.
i co muze podłączyć aby z tych wyjsc otrzymac efekt 5.1.
myslałem ze PROLOGIC2 robi z stereo 5.1 ale jak sie okazuje nie da rady.
Kumpel wytłumaczł mi ze robi ale tylko dla sygnałó cyfrowych?
idea jest prosta i banalna. mam radio i z wyjsciami kalnał lewy i prawy.
i co muze podłączyć aby z tych wyjsc otrzymac efekt 5.1.
myslałem ze PROLOGIC2 robi z stereo 5.1 ale jak sie okazuje nie da rady.
Kumpel wytłumaczł mi ze robi ale tylko dla sygnałó cyfrowych?