logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Chinbasto E-8: Brak grzania, pompka nie działa, biały dym, możliwa blokada pompki

Borato 11 Gru 2024 11:43 348 1
REKLAMA
  • #1 21343195
    Borato
    Poziom 14  
    Posty: 202
    Ocena: 12
    Chinbasto nie grzeje
    A po restarcie tylko dmucha i pompka cicho, dzień wcześniej grzało ale leciał z wydechu biały dym a potem zaczęło grzać, świeca ładna szara, była chyba letnia ropa- glut zatkał dolot do filtra i filtr i umyłem to, poprzetykałem rurki a teraz dalej e-8 , wentyl dmucha i coś bzyczy w zespole ale pompka nie cyka. Czy mogła sie zablokować jak paliwo nie dochodziło?? szlag mnie trafia pod autem piach sie sypie w oczy i zimno w łapy. Wydaje mi sie że wcześniej nic nie bzyczało ale nie jestem pewny-to brzmi jak jakaś przetwornica.... pomysły??
  • REKLAMA
  • #2 21343294
    Jarek Pi.
    Poziom 27  
    Posty: 1079
    Pomógł: 56
    Ocena: 126
    Bez rozkręcania należałoby wszystko nagrzać. Przy rozkręcaniu należy sprawdzić drożność wszystkiego.
REKLAMA