Chinbasto nie grzeje
A po restarcie tylko dmucha i pompka cicho, dzień wcześniej grzało ale leciał z wydechu biały dym a potem zaczęło grzać, świeca ładna szara, była chyba letnia ropa- glut zatkał dolot do filtra i filtr i umyłem to, poprzetykałem rurki a teraz dalej e-8 , wentyl dmucha i coś bzyczy w zespole ale pompka nie cyka. Czy mogła sie zablokować jak paliwo nie dochodziło?? szlag mnie trafia pod autem piach sie sypie w oczy i zimno w łapy. Wydaje mi sie że wcześniej nic nie bzyczało ale nie jestem pewny-to brzmi jak jakaś przetwornica.... pomysły??
A po restarcie tylko dmucha i pompka cicho, dzień wcześniej grzało ale leciał z wydechu biały dym a potem zaczęło grzać, świeca ładna szara, była chyba letnia ropa- glut zatkał dolot do filtra i filtr i umyłem to, poprzetykałem rurki a teraz dalej e-8 , wentyl dmucha i coś bzyczy w zespole ale pompka nie cyka. Czy mogła sie zablokować jak paliwo nie dochodziło?? szlag mnie trafia pod autem piach sie sypie w oczy i zimno w łapy. Wydaje mi sie że wcześniej nic nie bzyczało ale nie jestem pewny-to brzmi jak jakaś przetwornica.... pomysły??