Mam problem z cieknącym przyłączem kątowym grzejnika. Po rocznym zakręceniu tego zaworu na czas letni rozszczelniło się na widocznej śrubie na imbus. Dopływ i odpływ. Da się uszczelnić tego danfossa bez jego wymiany i spuszczeniu wody z całego układu ?
Pytanie, czy da się jakoś uszczelnić to złącze bez jego wymiany?
Pytanie, czy da się jakoś uszczelnić to złącze bez jego wymiany?