Witam
Czy ktoś się orientuję czy można podłączyć w ten sposób lub inny te 2 wzmacniacze mono do jednego głośnika?
AI: Jakie są modele tych wzmacniaczy mono oraz głośnika, które chcesz podłączyć?
Tpa 3116d2
AI: Jaki jest cel podłączenia dwóch wzmacniaczy do jednego głośnika? Czy chodzi o zwiększenie mocy, czy może o coś innego?
Zwiększenie mocy
Czy ktoś się orientuję czy można podłączyć w ten sposób lub inny te 2 wzmacniacze mono do jednego głośnika?
AI: Jakie są modele tych wzmacniaczy mono oraz głośnika, które chcesz podłączyć?
Tpa 3116d2
AI: Jaki jest cel podłączenia dwóch wzmacniaczy do jednego głośnika? Czy chodzi o zwiększenie mocy, czy może o coś innego?
Zwiększenie mocy