Opel Meriva
1.7 CDTI 2008r
Climatronic
Panowie, dziwny problem nastał.
1. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świeci podświetlenie wszystkich przycisków klimatyzacji i sterowania radiem.
2. Po odpaleniu silnika czasami wyłączy się a czasami nie.
Auto nie moje, chcę pomóc koledze.
Gdzie zacząć poszukiwania?
Przy okazji, wyświetlacz komputera (ten który wyświetla także dane z radia FM) zgubił trochę pixeli. Czy ten wyswietlacz z Merivy to to samo co Omega B albo Vectra B?
Ostatnia rzecz: komputer nie pamieta zaprogramowanych stacji FM, ustawień radia a także daty i godziny. Po odłączeniu zapłonu hard reset się dzieje.
Ma ktoś może czytelny schemat instalacji wyświetlacza, klimy i radia do tego auta?
1.7 CDTI 2008r
Climatronic
Panowie, dziwny problem nastał.
1. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świeci podświetlenie wszystkich przycisków klimatyzacji i sterowania radiem.
2. Po odpaleniu silnika czasami wyłączy się a czasami nie.
Auto nie moje, chcę pomóc koledze.
Gdzie zacząć poszukiwania?
Przy okazji, wyświetlacz komputera (ten który wyświetla także dane z radia FM) zgubił trochę pixeli. Czy ten wyswietlacz z Merivy to to samo co Omega B albo Vectra B?
Ostatnia rzecz: komputer nie pamieta zaprogramowanych stacji FM, ustawień radia a także daty i godziny. Po odłączeniu zapłonu hard reset się dzieje.
Ma ktoś może czytelny schemat instalacji wyświetlacza, klimy i radia do tego auta?