Witam, mam problem z nawiewem w Audi. Otóż gdy na zewnątrz jest zimno (ujemna temperatura), to wiatrak od klimatyzacji, od nawiewu nie chce się włączyć. Nie wiem, czy to problem z elektryką, czy z czym innym. Prosiłbym o pomoc.
AI: Jaki jest dokładny model i rok produkcji Twojego Audi?
Audi A4 B6
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub zmiany w samochodzie, które mogłyby mieć wpływ na elektrykę lub nawiew?
Nie
AI: Jaki jest dokładny model i rok produkcji Twojego Audi?
Audi A4 B6
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub zmiany w samochodzie, które mogłyby mieć wpływ na elektrykę lub nawiew?
Nie