logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A4 B6 - nawiew nie działa przy ujemnej temperaturze, co sprawdzić?

cmateusz356 20 Gru 2024 19:18 336 2
REKLAMA
  • #1 21356627
    cmateusz356
    Poziom 5  
    Posty: 5
    Witam, mam problem z nawiewem w Audi. Otóż gdy na zewnątrz jest zimno (ujemna temperatura), to wiatrak od klimatyzacji, od nawiewu nie chce się włączyć. Nie wiem, czy to problem z elektryką, czy z czym innym. Prosiłbym o pomoc.
    AI: Jaki jest dokładny model i rok produkcji Twojego Audi?
    Audi A4 B6
    AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub zmiany w samochodzie, które mogłyby mieć wpływ na elektrykę lub nawiew?
    Nie
  • REKLAMA
  • #2 21356639
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11000
    Pomógł: 1317
    Ocena: 3694
    cmateusz356 napisał:
    Nie wiem, czy to problem z elektryką, czy z czym innym.

    No chyba z elektryką. Słaby styk, zimny lut.
  • #3 21356703
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA