Saeco Granbaristo
Próbowałem przywrócić ruch zaparzacza ręką, jednak się to nie udało. Rozkręciłem go i wyjąłem. Przeczyściłem i ten, ale znalazłem w serwisie ogłoszeniowym z gwarancją na to, że działa taki sam zaparzacz, więc go wpiąłem, ale ekspres nie chce działać. Niby wyświetla płukanie, ale po płukaniu jakby nie zlatuje żadna woda. Kiedy chce zrobić kawę, to kawa się nie mieli. I po czasie wyskakuje błąd EO04. Jak wszedłem w menu serwisowe i próbowałem ruszyć tłokiem, to on po prostu jest nie do ruszenia i w czym jest kłopot. Czy trzeba wykonać jakąś kalibrację, czy po prostu ten tłok nie pasuje, czy co powinienem zrobić.
AI: Czy możesz opisać dokładnie, jakie kroki podjąłeś podczas wymiany i czyszczenia zaparzacza?
całkowity demontaż
AI: Czy jesteś pewien, że nowy zaparzacz jest w pełni kompatybilny z modelem Saeco Granbaristo?
tak, moim zdaniem jest 1 do 1 taki sam
Próbowałem przywrócić ruch zaparzacza ręką, jednak się to nie udało. Rozkręciłem go i wyjąłem. Przeczyściłem i ten, ale znalazłem w serwisie ogłoszeniowym z gwarancją na to, że działa taki sam zaparzacz, więc go wpiąłem, ale ekspres nie chce działać. Niby wyświetla płukanie, ale po płukaniu jakby nie zlatuje żadna woda. Kiedy chce zrobić kawę, to kawa się nie mieli. I po czasie wyskakuje błąd EO04. Jak wszedłem w menu serwisowe i próbowałem ruszyć tłokiem, to on po prostu jest nie do ruszenia i w czym jest kłopot. Czy trzeba wykonać jakąś kalibrację, czy po prostu ten tłok nie pasuje, czy co powinienem zrobić.
AI: Czy możesz opisać dokładnie, jakie kroki podjąłeś podczas wymiany i czyszczenia zaparzacza?
całkowity demontaż
AI: Czy jesteś pewien, że nowy zaparzacz jest w pełni kompatybilny z modelem Saeco Granbaristo?
tak, moim zdaniem jest 1 do 1 taki sam