Posiadam taki system XP oraz kartę dokładnie AVerMedia AVerTV Studio 303P:
Co prawda był tutaj podobny temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1200269.html ale 15 lat temu z którego nic nie wynika, ale w związku pojawiającymi się tematami na temat modulatorów i odbioru TV na starych NEPTUNACH 471: Link więc postanowiłem sformułować takie pytanie i prośbę: czy jest możliwość zastosowania takiego modulatora lub innego urządzenia dla mojej karty AVerMedia AVerTV Studio 303P aby ona również odbierała teraz DVBT-2 HEVC albowiem jest całkiem sprawna i dla zainteresowanych posiadam także sterowniki pod XP na oryginalnym CD. W paru opracowaniach jak i w w/w linku a także na stronie DIPOLA wyczytałem, że takie urządzenia dekodują jeden lub kilka wybranych programów a nie kilka kanałów (muxów) czy jak to zwał - czy to prawda? Bo dla jednego programu to nie wiem, czy warto to kupować, a może można przestawiać w łatwy sposób potem obsługę na inny program? Nie mylić z kanałem czy muxem. Jak by wyglądało po przeskanowaniu programów (nie mylić z kanałami) - to kolejne zagwozdki językowe jak bateria i akumulator, bo teraz nic nie znajduję?:
Co prawda był tutaj podobny temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1200269.html ale 15 lat temu z którego nic nie wynika, ale w związku pojawiającymi się tematami na temat modulatorów i odbioru TV na starych NEPTUNACH 471: Link więc postanowiłem sformułować takie pytanie i prośbę: czy jest możliwość zastosowania takiego modulatora lub innego urządzenia dla mojej karty AVerMedia AVerTV Studio 303P aby ona również odbierała teraz DVBT-2 HEVC albowiem jest całkiem sprawna i dla zainteresowanych posiadam także sterowniki pod XP na oryginalnym CD. W paru opracowaniach jak i w w/w linku a także na stronie DIPOLA wyczytałem, że takie urządzenia dekodują jeden lub kilka wybranych programów a nie kilka kanałów (muxów) czy jak to zwał - czy to prawda? Bo dla jednego programu to nie wiem, czy warto to kupować, a może można przestawiać w łatwy sposób potem obsługę na inny program? Nie mylić z kanałem czy muxem. Jak by wyglądało po przeskanowaniu programów (nie mylić z kanałami) - to kolejne zagwozdki językowe jak bateria i akumulator, bo teraz nic nie znajduję?: