Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z 17 SAMSUNGA 795MB

12 Gru 2005 21:05 960 4
  • Poziom 10  
    Cześć mam taki problem jak na obrazku czyli takie "fale'nie wiem jak to nazwać w serwisie mówią ze to drgania maski probowali to zrobic ale nic z tego mówia tez ze to jest typowe dla tego monitora, ja nie chce im wierzyć a i te "fale" sa wieksze albo mniejsze zalezy od rozdzielczosci w 1024na 768 prawie niewidoczne ale jednak sa monitor mam na gwarancji ma dopiero rok juz 3 razy bylem w serwisie bo po pierszej probie naprawy tego inne usterki byly teraz mam tak ze czasami obraz sie rozmywa albo litery sie rozdwajaja taki przesuniety o 1 mm cien liter.
    Wiec mam takie pytanie czy mam prawo żądac wymiany na nowy nawet bez proby naprawienia tego monitora, a i czy zaniesc odrazu do serwisu czy do sklepu gdzie kupowalem??
    Sie rozpisalem :) z gory dzieki za pomoc!!!!
  • Poziom 10  
    Tak własnie o tym mowie z mora probowalem i nic.A co z reszta usterek czy moge rzadac wymiany monitora w sumie to juz 4 raz bym byl z tym monitorem w serwisie??
  • Poziom 16  
    Bardzo często za "duchy" i brak ostrości odpowiada kabel sygnałowy. Jeśli masz dołączany - wymień na porządny, gruby z filtrami (poprawa jakości murowana) ale obawiam się że masz wmontowany w monitor. Odpowiedź że "ten typ tak ma" jest normą dla serwisu samsunga. Musisz uzbroić się w cierpliwość i atakować ich. Teoretycznie po 3 nie udanych naprawach przysługuje Ci prawo wymiany na nowy.
  • Poziom 10  
    To jest tak ze wymienili juz w serwisie kabel na nowy i tylko ksztalt sie zmienil tych "fal" do serwisu zaniose monitor i bede walczyl :) tylko ze nie teraz bo do nauki jest mi niezbednie potrzebny, wiecie studia.
    Wielkie dzieki