logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Prawdopodobnie modół do lokalizacji - i co dalej?

mar_dud 13 Gru 2005 09:21 966 2
REKLAMA
  • #1 2079141
    mar_dud
    Poziom 12  
    Posty: 29
    Pomógł: 5
    Ocena: 2
    Coś takiego zostało wymontowane z samochodu przyprowadzonego z Niemiec. Jest to prawdopodobnie jakis modół GPS do lokalizacji pojazdu, ale pytanie jest czy da się to do czegoś podłączyć. Może ktoś ma schemat kabla, albo wie jaki kabel od innego urządzenia by pasował do PC lub HP Jornada lub Ipaq HP Compaq.
    Załączniki:
    • Prawdopodobnie modół do lokalizacji - i co dalej? inca2.JPG (32.68 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Prawdopodobnie modół do lokalizacji - i co dalej? inca1.JPG (19.67 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 2090385
    Mich@el
    Poziom 16  
    Posty: 173
    Pomógł: 3
    Ocena: 21
    Złącze anteny,nie jest złączem GPS,jest to raczej moduł telefoniczny ew.wzmacniacz jakiegoś rdiotelefonu.
    Pozdrawiam
  • #3 2090409
    brodziek
    Poziom 14  
    Posty: 56
    Pomógł: 11
    A dlaczego jeszcze tego nie rozkręciłeś???
    Pokaż bebechy bo tak to będziemy sobie wymyślać zastosowanie ze sto lat.
REKLAMA