Witam.
Posiadam dwa liczniki energii elektrycznej, jeden z nich jest nieużywany i chciałabym się go pozbyć. Jak wygląda procedura likwidacji licznika? Mogę zdemontować go osobiście i zgłosić to do operatora, czy musi to zrobić osoba przez nich przysłana? Wiem o konieczności wypowiedzenia umowy itp.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Posiadam dwa liczniki energii elektrycznej, jeden z nich jest nieużywany i chciałabym się go pozbyć. Jak wygląda procedura likwidacji licznika? Mogę zdemontować go osobiście i zgłosić to do operatora, czy musi to zrobić osoba przez nich przysłana? Wiem o konieczności wypowiedzenia umowy itp.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.