logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Mitsubishi ASX 2.0 CVT - Czy to normalne, że auto lepiej przyspiesza przy mniejszym gazie?

d3lta 12 Sty 2025 18:01 438 5
REKLAMA
  • #1 21389764
    d3lta
    Poziom 18  
    Posty: 816
    Pomógł: 9
    Ocena: 332
    Cześć.
    Mam Mitsubishi ASX z silnikiem 2.0 i skrzynią CVT.
    Gdy jadę sobie np. 70km/h, wciskam gaz do dechy, to obroty silnika rosną do 6000 obr/min, auto przyspiesza tak sobie, gdy wtedy odpuszczę trochę gazu auto zaczyna przyspieszać szybciej. Przypomina to objaw ślizgającego sprzęgła.
    Czy to normalny objaw? To moje pierwsze spotkanie ze skrzynią CVT.
    Pomóżcie proszę.
  • REKLAMA
  • #2 21390301
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    d3lta napisał:
    objaw ślizgającego sprzęgła

    Czas na wymianę!
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 21390379
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    d3lta napisał:
    Auta?

    Albo sprzęgła! Zależy co taniej.

    Moderowany przez ArturAVS:

    3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 21390410
    web69
    Poziom 33  
    Posty: 2147
    Pomógł: 188
    Ocena: 628
    Przecież napisał że CVT, tam nie ma sprzęgła znawco...
REKLAMA