Cześć.
Mam Mitsubishi ASX z silnikiem 2.0 i skrzynią CVT.
Gdy jadę sobie np. 70km/h, wciskam gaz do dechy, to obroty silnika rosną do 6000 obr/min, auto przyspiesza tak sobie, gdy wtedy odpuszczę trochę gazu auto zaczyna przyspieszać szybciej. Przypomina to objaw ślizgającego sprzęgła.
Czy to normalny objaw? To moje pierwsze spotkanie ze skrzynią CVT.
Pomóżcie proszę.
Mam Mitsubishi ASX z silnikiem 2.0 i skrzynią CVT.
Gdy jadę sobie np. 70km/h, wciskam gaz do dechy, to obroty silnika rosną do 6000 obr/min, auto przyspiesza tak sobie, gdy wtedy odpuszczę trochę gazu auto zaczyna przyspieszać szybciej. Przypomina to objaw ślizgającego sprzęgła.
Czy to normalny objaw? To moje pierwsze spotkanie ze skrzynią CVT.
Pomóżcie proszę.