Pralka Bosch WLM24441PL.
Gdy weszła dziś na wysokie obroty zaczęła hałasować wyraźnie głośniej. Przerwałem pranie. Przy obrocie bębna ręką - czuć w pewnym momencie chwilowy opór i towarzyszy temu odgłos tarcia.
Pralka służyła (bez serwisowania) około 10 lat, a może ciut więcej.
No i pytanie - warto wezwać fachowca by to ocenił i ją naprawiać?
Gdy weszła dziś na wysokie obroty zaczęła hałasować wyraźnie głośniej. Przerwałem pranie. Przy obrocie bębna ręką - czuć w pewnym momencie chwilowy opór i towarzyszy temu odgłos tarcia.
Pralka służyła (bez serwisowania) około 10 lat, a może ciut więcej.
No i pytanie - warto wezwać fachowca by to ocenił i ją naprawiać?