Witam. Mam problem z wieżą Panasonic SA AK320, a konkretnie z magnetofonem, w którym działa tylko przewijanie w tył. Natomiast gdy spróbuję przewinąć w przód, to słychać dźwięk przeskakującej zębatki (takiego szybkiego stukania), a po chwili magnetofon się wyłącza. Sytuacja praktycznie powtarza się, gdy nacisnę przycisk "Play", z wyjątkiem tego, że nie słychać stukania zębatki. Proszę o pomoc.
AI: Czy próbował Pan już jakieś kroki naprawcze lub diagnostyczne, aby rozwiązać ten problem? Jeśli tak, to jakie?
Wykręciłem mechanizm i sprawdziłem, że wszystko działa.
AI: Czy kasety, które Pan używa, są w dobrym stanie? Czy problem występuje z różnymi kasetami, czy tylko z jedną?
Problem występuje niezależnie od tego, jaką kasetę wsadzę.
AI: Czy próbował Pan już jakieś kroki naprawcze lub diagnostyczne, aby rozwiązać ten problem? Jeśli tak, to jakie?
Wykręciłem mechanizm i sprawdziłem, że wszystko działa.
AI: Czy kasety, które Pan używa, są w dobrym stanie? Czy problem występuje z różnymi kasetami, czy tylko z jedną?
Problem występuje niezależnie od tego, jaką kasetę wsadzę.