Witam
Po wlaczeniu dzwiek z magnetofonu przez chwile idzie ok ale potem zaczyna byc dziwnie "przymulony",znieksztalcony.Czasem dzieje sie tak zaraz po wlaczeniu czasem dopiero po chwili.Efekt ten pojawia sie w obu kieszeniach wiec glowice wykluczylem jako przyczyne.Pierwsze co mi przyszlo do glowy to wymiana paskow.Ale moze ktos ma jeszcze jakies podejrzenia.
pozdrawiam
Po wlaczeniu dzwiek z magnetofonu przez chwile idzie ok ale potem zaczyna byc dziwnie "przymulony",znieksztalcony.Czasem dzieje sie tak zaraz po wlaczeniu czasem dopiero po chwili.Efekt ten pojawia sie w obu kieszeniach wiec glowice wykluczylem jako przyczyne.Pierwsze co mi przyszlo do glowy to wymiana paskow.Ale moze ktos ma jeszcze jakies podejrzenia.
pozdrawiam