kamilpitek1234 napisał: Proszę jakąś odpowieć
A co to jest ODPOWIEĆ?
A na poważnie - naprawdę niezwykle trudno czyta się post naszpikowany błędami - a Tobie to przychodzi niezwykle łatwo. Użyj albo słownika albo opcji "pisownia" dostępnej pod okienkiem pisania wiadomości.
Czemu? Ano temu, że wielu użytkowników omija szerokim łukiem posty pisane w sposób niezgodny z zasadami ortografii i gramatyki. Ja również do takich się zaliczam. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem Twój pierwszy post w tym temacie - zareagowałem właśnie w taki sposób - olałem temat licząc, ze sam się zorientujesz jakie byki nasadziłeś i je poprawisz.
Dalej jest niestety jeszcze gorzej, a szkoda by było gdybyś pozostał sam z tym problemem o jakim piszesz - prawda?
Liczę na to, że jednak zadasz sobie ten trud i poprawisz pisownię - ostatecznie leży to w Twoim interesie.