logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes W211 E280 3.2 CDI brak zasilania panelu dolnego podwieszanego

jasd87341 18 Sty 2025 14:35 393 1
REKLAMA
  • #1 21398502
    jasd87341
    Poziom 2  
    Posty: 8
    W211 E280 3.2 CDI sedan. Panel podwieszany/panel dolny do sterowania światłami awaryjnymi, ESP, zagłówkami, otwierany jako schowek.
    Nie działa, nie podświetla się.
    Bezpiecznik przy kierowcy i w bagażniku nowy, ona przewodzą zasilanie.
    Okazało się, że wtyczka w bagażniku była odłączona ( sprawdziłem na panelu i dało się podpiąć panel do tej wtyczki). Wtyczkę podłączyłem we właściwe miejsce. Mimo to na wtyczce przy panelu nie ma zasilania. I nie działa.
    Pomocy.

    AI: Czy inne komponenty elektryczne w samochodzie działają poprawnie?
    Trzecie światło stop jest spalone
    AI: Czy na desce rozdzielczej pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub kontrolki ostrzegawcze?
    Pojawia się brake Wear visit service.
  • REKLAMA
  • #2 21415677
    jasd87341
    Poziom 2  
    Posty: 8
    Nie było zasilania przy panelu. Trzeba było dołożyć prąd
REKLAMA