W211 E280 3.2 CDI sedan. Panel podwieszany/panel dolny do sterowania światłami awaryjnymi, ESP, zagłówkami, otwierany jako schowek.
Nie działa, nie podświetla się.
Bezpiecznik przy kierowcy i w bagażniku nowy, ona przewodzą zasilanie.
Okazało się, że wtyczka w bagażniku była odłączona ( sprawdziłem na panelu i dało się podpiąć panel do tej wtyczki). Wtyczkę podłączyłem we właściwe miejsce. Mimo to na wtyczce przy panelu nie ma zasilania. I nie działa.
Pomocy.
AI: Czy inne komponenty elektryczne w samochodzie działają poprawnie?
Trzecie światło stop jest spalone
AI: Czy na desce rozdzielczej pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub kontrolki ostrzegawcze?
Pojawia się brake Wear visit service.
Nie działa, nie podświetla się.
Bezpiecznik przy kierowcy i w bagażniku nowy, ona przewodzą zasilanie.
Okazało się, że wtyczka w bagażniku była odłączona ( sprawdziłem na panelu i dało się podpiąć panel do tej wtyczki). Wtyczkę podłączyłem we właściwe miejsce. Mimo to na wtyczce przy panelu nie ma zasilania. I nie działa.
Pomocy.
AI: Czy inne komponenty elektryczne w samochodzie działają poprawnie?
Trzecie światło stop jest spalone
AI: Czy na desce rozdzielczej pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub kontrolki ostrzegawcze?
Pojawia się brake Wear visit service.