logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes W210 '96 - Brak zasilania obwodów, potrzebna rozpiska stacyjki

autoelektryk 04 Cze 2006 16:17 1872 2
REKLAMA
  • #1 2696735
    autoelektryk
    Poziom 17  
    Posty: 238
    Pomógł: 12
    Ocena: 68
    witam

    auto nagle staneło jak zwykle zreszta

    brak zasilania obwodów kontroli i sygnalizacji kierunki deska i obwodu sterow silnikiem


    podejrzenie padło na autoalarm w obwodzie za stacyjka ale przekaznik centralki

    okazał sie dobry ale brak na nim napiecia po jego podaniu na obw auto funkcjo

    w zwiazku z tympotrzebuje rozpiski stacyjki czy siedzi wniej cos jeszcze czy ma jedno przyjsci 30 czy mozna w ten obwód wstawic przekaznik sterowany z innego obwodu tej stacyjki

    dziekuje za szybkie podpowiedzi
  • REKLAMA
  • #2 2696964
    Jacek79
    Poziom 37  
    Posty: 3794
    Pomógł: 233
    Ocena: 1132
    zwykła stacyjka, ale najpierw zobacz czy dochodzi ci napiecie 30 do stacyjki bo moze kabel zgnił pod maską lub siedzieniem
  • #3 2696990
    autoelektryk
    Poziom 17  
    Posty: 238
    Pomógł: 12
    Ocena: 68
    rozumiem ze przychodzi jeden plus czy przy wymianie kostki sa jakies myki i czy nie ma cewki .....

    Dodano po 3 [godziny] 50 [minuty]:

    problem rozwiazany

    styk 15 zastał zastapiony przekaznikiem małogabarytowym załaczanym za styku pozycji radiowej stacyjki

    tanio prosto i skutecznie
REKLAMA