witam
auto nagle staneło jak zwykle zreszta
brak zasilania obwodów kontroli i sygnalizacji kierunki deska i obwodu sterow silnikiem
podejrzenie padło na autoalarm w obwodzie za stacyjka ale przekaznik centralki
okazał sie dobry ale brak na nim napiecia po jego podaniu na obw auto funkcjo
w zwiazku z tympotrzebuje rozpiski stacyjki czy siedzi wniej cos jeszcze czy ma jedno przyjsci 30 czy mozna w ten obwód wstawic przekaznik sterowany z innego obwodu tej stacyjki
dziekuje za szybkie podpowiedzi
auto nagle staneło jak zwykle zreszta
brak zasilania obwodów kontroli i sygnalizacji kierunki deska i obwodu sterow silnikiem
podejrzenie padło na autoalarm w obwodzie za stacyjka ale przekaznik centralki
okazał sie dobry ale brak na nim napiecia po jego podaniu na obw auto funkcjo
w zwiazku z tympotrzebuje rozpiski stacyjki czy siedzi wniej cos jeszcze czy ma jedno przyjsci 30 czy mozna w ten obwód wstawic przekaznik sterowany z innego obwodu tej stacyjki
dziekuje za szybkie podpowiedzi