Witam
Mam nadzieję, że mogę prosić o pomoc/pomysły dotyczące Tasmoty.
Chyba wszyscy znają np. dostępne 4-kanałowe płytki przekaźników i chciałbym połączyć 3 przekaźniki na takiej płytce, aby działały jako 1 przekaźnik np. dla odbiornika 3-fazowego (3x230V).
Tak więc 3 przekaźniki powinny być włączane / wyłączane zawsze zsynchronizowane za pomocą jednego przycisku gui lub jednej komendy wysłanej przez mqtt.
Szukałem rozwiązania i wydaje się, że grupowanie jest metodą na to, ale dokumentacja mówi, że tylko 1 przekaźnik może być zaangażowany w grupę urządzeń.
Próbowałem więc zmapować 3 gpios do jednego przekaźnika, ale to nie działa.
Uprzejmie proszę o pomoc
Pozdrawiam i wielkie dzięki
Mam nadzieję, że mogę prosić o pomoc/pomysły dotyczące Tasmoty.
Chyba wszyscy znają np. dostępne 4-kanałowe płytki przekaźników i chciałbym połączyć 3 przekaźniki na takiej płytce, aby działały jako 1 przekaźnik np. dla odbiornika 3-fazowego (3x230V).
Tak więc 3 przekaźniki powinny być włączane / wyłączane zawsze zsynchronizowane za pomocą jednego przycisku gui lub jednej komendy wysłanej przez mqtt.
Szukałem rozwiązania i wydaje się, że grupowanie jest metodą na to, ale dokumentacja mówi, że tylko 1 przekaźnik może być zaangażowany w grupę urządzeń.
Próbowałem więc zmapować 3 gpios do jednego przekaźnika, ale to nie działa.
Uprzejmie proszę o pomoc
Pozdrawiam i wielkie dzięki