Cześć. Mam problem z baterią DeWalt 5 Ah. W ogóle nie reaguje na ładowarkę, :/ próbowałem wzbudzić ją z innej baterii, ale nie pomaga. Mierzyłem ogniwa miernikiem i napięcie całych pakietów po 4 sztuki jest jak na zdjęciu, ale w tym pakiecie co jest 0,38 V jak sprawdzę parami to na jednej jest 3,66 V, a na drugiej 3,67 V. Raczej problem z którymś ogniwem? I czy to jest normalne, że jak podłączę miernik czerwonym kablem do B, to na mierniku pokazuje ikonę "-" tak jakby były odwrócone bieguny? W drugiej sprawnej baterii pokazuje tak samo, że na B jest masa