Czy autor tematu ma ten sam cel co na obrazku?
automatyczny-system-napowietrzania-wody
zamiast zwężki Venturiego?
Czy po prostu chce kupić kompresor, aby 3 razy do roku napompować powietrze do zbiornika hydroforowego?
automatyczny-system-napowietrzania-wody
zamiast zwężki Venturiego?
Czy po prostu chce kupić kompresor, aby 3 razy do roku napompować powietrze do zbiornika hydroforowego?