Cześć.
Potrzebuję kupić kompresor do nabicia 300 litrowego zbiornika hydroforowego. Pompa pracuje raczej prawidłowo. Włącza się przy ponad 2 barach i wyłącza przy 4,2. Przekaźnik (bo chyba tak się nazywa) który ma regulować ciśnienie w zbiorniku chyba nie pracuje prawidłowo, albo powietrze gdzieś ucieka. Przezroczysta rurka przy zbiorniku w 3/4 jest napełniona wodą po dobiciu pompy do 4,2 bar. Powietrze było dobijane kompresorem w piątek. Trzy dni i znowu wrócił problem.
Pompa, zbiornik i odżelaziacz są nowe, a że nie mam kompresora, to muszę go w końcu kupić. Jutro może zabraknąć powietrza w zbiorniku i pompa nie będzie dobijać wody.
Jaki niedrogi sprzęt polecacie żeby zdał egzamin?
Potrzebuję kupić kompresor do nabicia 300 litrowego zbiornika hydroforowego. Pompa pracuje raczej prawidłowo. Włącza się przy ponad 2 barach i wyłącza przy 4,2. Przekaźnik (bo chyba tak się nazywa) który ma regulować ciśnienie w zbiorniku chyba nie pracuje prawidłowo, albo powietrze gdzieś ucieka. Przezroczysta rurka przy zbiorniku w 3/4 jest napełniona wodą po dobiciu pompy do 4,2 bar. Powietrze było dobijane kompresorem w piątek. Trzy dni i znowu wrócił problem.
Pompa, zbiornik i odżelaziacz są nowe, a że nie mam kompresora, to muszę go w końcu kupić. Jutro może zabraknąć powietrza w zbiorniku i pompa nie będzie dobijać wody.
Jaki niedrogi sprzęt polecacie żeby zdał egzamin?