logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Jakie kolumny do amplitunera Technics z wyjściem na głośniki 8 ohm?

karokmk2015 03 Lut 2025 21:31 300 5
REKLAMA
  • #1 21423667
    karokmk2015
    Poziom 3  
    Posty: 35
    Ocena: 1
    Witam wszystkich, mam pytanie , posiadam amplituner Technicsa wyjście na głośniki 8 ohm , jakie mogę dać kolumny?
  • REKLAMA
  • #2 21423686
    2konrafal1993
    Poziom 38  
    Posty: 2916
    Pomógł: 581
    Ocena: 746
    Takie które mają 8 Ohm, nie można podłączyć 4 Ohm bo wzmacniacz może się uszkodzić jak dasz mu czadu.

    Określ jaki masz pokój, jakie masz wymagania oraz czego słuchasz.
  • REKLAMA
  • #3 21423691
    karokmk2015
    Poziom 3  
    Posty: 35
    Ocena: 1
    Ok, ale czy np. 6 Ω uciągnie grając bez „czadu”?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 21423732
    2konrafal1993
    Poziom 38  
    Posty: 2916
    Pomógł: 581
    Ocena: 746
    Bez czadu to nic mu się nie stanie, nawet by 4 Ohm nie zrobiły problemu. Tylko trzeba pamiętać o tym by nie przesadzić.
  • REKLAMA
  • #5 21423770
    karokmk2015
    Poziom 3  
    Posty: 35
    Ocena: 1
    ok. dzięki za poradę .
  • #6 21423772
    karokmk2015
    Poziom 3  
    Posty: 35
    Ocena: 1
    To tylko porada .
REKLAMA