#1 21423667 03 Lut 2025 21:31 karokmk2015 karokmk2015 Poziom 3 Posty: 35 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 21423667 03 Lut 2025 21:31 Witam wszystkich, mam pytanie , posiadam amplituner Technicsa wyjście na głośniki 8 ohm , jakie mogę dać kolumny?
#2 21423686 03 Lut 2025 21:43 2konrafal1993 2konrafal1993 Poziom 38 Posty: 2916 Pomógł: 581 Ocena: 746 Pomocny post? (0) Post #2 21423686 03 Lut 2025 21:43 Takie które mają 8 Ohm, nie można podłączyć 4 Ohm bo wzmacniacz może się uszkodzić jak dasz mu czadu. Określ jaki masz pokój, jakie masz wymagania oraz czego słuchasz.
#3 21423691 03 Lut 2025 21:48 karokmk2015 karokmk2015 Poziom 3 Posty: 35 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 21423691 03 Lut 2025 21:48 Ok, ale czy np. 6 Ω uciągnie grając bez „czadu”?
Pomocny post #4 21423732 03 Lut 2025 22:11 2konrafal1993 2konrafal1993 Poziom 38 Posty: 2916 Pomógł: 581 Ocena: 746 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 21423732 03 Lut 2025 22:11 Bez czadu to nic mu się nie stanie, nawet by 4 Ohm nie zrobiły problemu. Tylko trzeba pamiętać o tym by nie przesadzić.
#5 21423770 03 Lut 2025 22:34 karokmk2015 karokmk2015 Poziom 3 Posty: 35 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 21423770 03 Lut 2025 22:34 ok. dzięki za poradę .
#6 21423772 03 Lut 2025 22:35 karokmk2015 karokmk2015 Poziom 3 Posty: 35 Ocena: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 21423772 03 Lut 2025 22:35 To tylko porada .