Witam, dostałem pianino elektryczne firmy Roland 4700. Ogólnie wszystko działa, ale jest cicho w głośnikach, pomimo robienia głośniej suwakiem od wolume. Tzn. jak robię od zera do max, to się robi trochę tylko głośniej. Czy miał już ktoś z takim czymś do czynienia, czy pomysły? Domowe sposoby? Zależy mi na tym, aby w pełni działało.
AI: Czy próbowałeś podłączyć zewnętrzne głośniki lub słuchawki, aby sprawdzić, czy problem dotyczy tylko wbudowanych głośników?
Nie sprawdzałem.
AI: Czy wprowadzałeś ostatnio jakieś zmiany w ustawieniach pianina, które mogłyby wpłynąć na głośność?
Nie.
AI: Czy próbowałeś podłączyć zewnętrzne głośniki lub słuchawki, aby sprawdzić, czy problem dotyczy tylko wbudowanych głośników?
Nie sprawdzałem.
AI: Czy wprowadzałeś ostatnio jakieś zmiany w ustawieniach pianina, które mogłyby wpłynąć na głośność?
Nie.