Mam problem z reanimacją starej kosiarki.
Silnik B&S Quattro 40 - problem polega na regulacji obrotów zamontowana była jakaś stara sprężynka, ale ona nie sprawdzała się ze względu na to, że dalej nic nie sterowało przepustnicą..
.
Tak jak na zdjęciu poniżej.
A tak poza tym u Ciebie ramię gdzie zapięta jest sprężyna masz odgięte.
Oraz sprężyna jest pokombinowana,
Prawdopodobnie od innego modelu.
Załączniki:
Screenshot_20250223_195407_Gallery.jpg(1.14 MB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
full-8857-19868-hinge.jpg(135.64 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
O, dzięki za zdjęcie. Poza sprężynką i wygiętym uchem zauważyłem, że na zdjęciu, które wysłałeś, jest część, której u mnie brakuje. Myślisz, że może mieć jakieś większe znaczenie?