Witam,
Mam taki problem z ekspresem Saeco Incanto Sirius S-Class SUP 021 YDR
Generalnie wszystko jakby działa, ale:
- jeśli przyciskam espresso lub średnią kawę, to wszystko idzie ok, kawa mielona i zaparzana leci do filiżanki co sygnalizowane jest, na ekranie, zapełnianiem się filiżanki
- jeśli wybieram dużą kawę, to młynek ją miele, blok zaparzający pracuje, i w momencie gdy już kawa ma lecieć do filiżanki, to ikona filiżanki wypełnia się bardzo szybko (ok 5 sekund) i ekspress wyrzuca ciastko i kończy wydawanie napoju
Tak się dzieje tylko gdy chcę przygotować dużą kawę
Ktoś ma jakiś pomysł, jak to ugryźć?
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
Paweł
Mam taki problem z ekspresem Saeco Incanto Sirius S-Class SUP 021 YDR
Generalnie wszystko jakby działa, ale:
- jeśli przyciskam espresso lub średnią kawę, to wszystko idzie ok, kawa mielona i zaparzana leci do filiżanki co sygnalizowane jest, na ekranie, zapełnianiem się filiżanki
- jeśli wybieram dużą kawę, to młynek ją miele, blok zaparzający pracuje, i w momencie gdy już kawa ma lecieć do filiżanki, to ikona filiżanki wypełnia się bardzo szybko (ok 5 sekund) i ekspress wyrzuca ciastko i kończy wydawanie napoju
Tak się dzieje tylko gdy chcę przygotować dużą kawę
Ktoś ma jakiś pomysł, jak to ugryźć?
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
Paweł