Express już działa
Użytkownik doprowadził go do stanu tzw. "wielowadzia" tzn :
-całkowicie zapchane okazało się sitko na dolnym tłoku - po wyczyszczeniu nadal nie działał.
-sitko górnego tłoka również w ok.80% niedrożne - po wyczyszczeniu nadal nie działał.
-rurka wylotowa z kotła prawie niedrożna - po wyczyszczeniu nadal nie działał.
-dokładne wyczyszczenie mechanizmu młynka, oraz jego regulacja tak by przy min. skręconej gałce grubości mielenia na max. dociskały się żarna - ekspress działa - świadczy to o zużyciu żaren - jeśli problem się powtórzy mam dwa wyjścia:
1.Wymiana żaren na nowe.
2.Zmiena rezystora Rxx ? (na innym forum pamiętam że ktoś podawał wartość tego R )na inną wartość - by "elektronika" "czuła" że coś mieli
temat uważam za zamknięty.