Witam, od wczoraj borykam się z problemem blue screena, który wyskakuje, jak mu się podoba, czy to zaraz po włączeniu, czy po chwili użytkowania.
Komputer jest normalnie użytkowany, praca/gry.
Nic nie było robione, zmieniane, podłączane.
Sterowniki były bieżące wszystkie.
Kody błędów, które się wyświetlały, to:
„ system thread exception not handled”
„ driver overran stack buffer”
„ irql not less or equal”
„ Memory management”
Każdy blue screen to inny kod błędu. Może było by ich więcej, ale dałem sobie już spokój z próbą naprawy, nie znam się na tyle.
Pierwszy pojawił się wczoraj po włączeniu kompa.
Parę godzin wcześniej został odłączony z prądu na chwilę.
Komputer jest normalnie użytkowany, praca/gry.
Nic nie było robione, zmieniane, podłączane.
Sterowniki były bieżące wszystkie.
Kody błędów, które się wyświetlały, to:
„ system thread exception not handled”
„ driver overran stack buffer”
„ irql not less or equal”
„ Memory management”
Każdy blue screen to inny kod błędu. Może było by ich więcej, ale dałem sobie już spokój z próbą naprawy, nie znam się na tyle.
Pierwszy pojawił się wczoraj po włączeniu kompa.
Parę godzin wcześniej został odłączony z prądu na chwilę.