Witam. Mam problem z ekspresem do kawy Siemens TK5200/1. Podczas robienia kawy cały proces przebiega normalnie do momentu podawania kawy przez dyszę, zamiast tego czysta i gorąca woda leci przez spieniacz do mleka. Proszę o radę, jak usunąć tę usterkę. Nadmieniam, że rozkręciłem sprzęt, przedmuchałem zaworki, przez które woda leci od pompy, takie trójniki i o dziwo zrobił z 5 kaw normalnie, ale tego samego dnia problem powrócił.
AI: Czy problem z gorącą wodą zamiast kawy występuje za każdym razem, gdy używasz ekspresu, czy tylko w określonych sytuacjach?
Cały czas.
AI: Czy podczas pracy ekspresu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub nietypowe dźwięki?
Brak.
AI: Czy problem z gorącą wodą zamiast kawy występuje za każdym razem, gdy używasz ekspresu, czy tylko w określonych sytuacjach?
Cały czas.
AI: Czy podczas pracy ekspresu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub nietypowe dźwięki?
Brak.