Witam
Mam problem z zakodowaniem pozostałych pilotów do automatu do bramy przesuwnej Nice Robo 500, stara wersja. Zakodowany jest pilot Nice Flo2 i działa. Ale mam jeszcze 4 piloty Nice Smilo SM2 i nie mogę ich zaprogramować. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
Mam problem z zakodowaniem pozostałych pilotów do automatu do bramy przesuwnej Nice Robo 500, stara wersja. Zakodowany jest pilot Nice Flo2 i działa. Ale mam jeszcze 4 piloty Nice Smilo SM2 i nie mogę ich zaprogramować. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam