Cześć,
zatkał mi się ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM22.110.b.
Odkamienianie nic nie pomaga, rozebrałem zaparzacz, infuzor, wymieniłem wszystkie oringi, wyczyściłem.
Pompa na krótko daje pełen przepływ, za grzałką też jest ok.
Na wyjściu z infuzora już ledwo kapie.
Albo pompa daje za niskie ciśnienie, albo nadal gdzieś jest w infuzorze zatkane?
Macie jakieś doświadczenia, pomysły?
zatkał mi się ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM22.110.b.
Odkamienianie nic nie pomaga, rozebrałem zaparzacz, infuzor, wymieniłem wszystkie oringi, wyczyściłem.
Pompa na krótko daje pełen przepływ, za grzałką też jest ok.
Na wyjściu z infuzora już ledwo kapie.
Albo pompa daje za niskie ciśnienie, albo nadal gdzieś jest w infuzorze zatkane?
Macie jakieś doświadczenia, pomysły?