logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

De'Longhi Magnifica S ECAM22.110.B – niskie ciśnienie, nadal zatkany infuzor?

kozojan 14 Kwi 2025 15:59 408 0
REKLAMA
  • #1 21518911
    kozojan
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Cześć,
    zatkał mi się ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM22.110.b.
    Odkamienianie nic nie pomaga, rozebrałem zaparzacz, infuzor, wymieniłem wszystkie oringi, wyczyściłem.
    Pompa na krótko daje pełen przepływ, za grzałką też jest ok.
    Na wyjściu z infuzora już ledwo kapie.

    Albo pompa daje za niskie ciśnienie, albo nadal gdzieś jest w infuzorze zatkane?
    Macie jakieś doświadczenia, pomysły?
  • REKLAMA
REKLAMA