Dzień dobry
Posiadam bramę NICE i próbuję ją podłączyć pod sterownik ZAMEL oraz dodatkowo domofon. W mojej poprzedniej bramie - HATO, wejścia w bramie były trochę inne - i teraz mam pytanie o poprawne podłączenie.
DOMOFON: do którego wyjścia podłączyć sygnał otwarcia/zamknięcia?
ZAMEL - ROP-21: podobnie, gdzie sygnał?
Posiadam bramę NICE i próbuję ją podłączyć pod sterownik ZAMEL oraz dodatkowo domofon. W mojej poprzedniej bramie - HATO, wejścia w bramie były trochę inne - i teraz mam pytanie o poprawne podłączenie.
DOMOFON: do którego wyjścia podłączyć sygnał otwarcia/zamknięcia?
ZAMEL - ROP-21: podobnie, gdzie sygnał?