Zwykle do otwierania i zamykania bramy przesuwnej używa się pilota. Mnie jednak interesuje sterowanie zewnętrznym włącznikiem w najprostszy możliwy sposób. Czyli jedno położenie włącznika to brama stale otwarta a drugie to brama stale zamknięta.
Czy do jakiegoś typowego sterownika dostępnego na rynku można w prosty sposób dołączyć zewnętrzny styk aby uzyskać taką funkcjonalność jak opisałem ?
Czy do jakiegoś typowego sterownika dostępnego na rynku można w prosty sposób dołączyć zewnętrzny styk aby uzyskać taką funkcjonalność jak opisałem ?