Jak podłączyć taki wyłącznik gwiazda-trójkąt?
Było przekładane i wcześniej to działało.
Teraz tylko na pierwsze przekręcenie reaguje, po drugim nie działa.
Proszę o pomoc, coś źle podpinam.
Z góry dziękuję.
AI: Jaki dokładnie model wyłącznika i silnika posiadasz?
Do silnika na każde wejście jest wyprowadzone do przełącznika.
Dodano po 2 [minuty]:
Było przekładane i wcześniej to działało.
Teraz tylko na pierwsze przekręcenie reaguje, po drugim nie działa.
Proszę o pomoc, coś źle podpinam.
Z góry dziękuję.
AI: Jaki dokładnie model wyłącznika i silnika posiadasz?
Do silnika na każde wejście jest wyprowadzone do przełącznika.
Dodano po 2 [minuty]: