Dzien dobry
W jaki sposob przygotować podwieszany sufit z G-K pod malowanie?
Czy wystarczy położyć gips szpachlowy na wkręty i laczenia z flizelina i tylko zeszlifować?
Czy zawsze trzeba stosować gładź szpachlowa?
W jaki sposob przygotować podwieszany sufit z G-K pod malowanie?
Czy wystarczy położyć gips szpachlowy na wkręty i laczenia z flizelina i tylko zeszlifować?
Czy zawsze trzeba stosować gładź szpachlowa?