Proszę o rozgryzienie instalacji w nowym domu, która już była. W czterech pokojach są takie gniazda
Natomiast w suszarni podejrzewam, że też gniazdo od telewizji
Natomiast antena wygląda tak, dyndają dwa wypięte przewody - widać u góry na zdjęciu.
Antena ma jeden konwentom i wchodzą w niego 4 przewody
Tak to wygląda z daleka
Pożyczyłem dekoder i sprawdziłem w jednym z pokoi i działa. Mam rozłożone rusztowanie do anteny, chciałbym je wykorzystać i ewentualnie podpiąć te luźne przewody, ale do czego? Może mi ktoś coś poradzić?
Natomiast w suszarni podejrzewam, że też gniazdo od telewizji
Natomiast antena wygląda tak, dyndają dwa wypięte przewody - widać u góry na zdjęciu.
Antena ma jeden konwentom i wchodzą w niego 4 przewody
Tak to wygląda z daleka
Pożyczyłem dekoder i sprawdziłem w jednym z pokoi i działa. Mam rozłożone rusztowanie do anteny, chciałbym je wykorzystać i ewentualnie podpiąć te luźne przewody, ale do czego? Może mi ktoś coś poradzić?