Witam
Ostatnio stałem się posiadaczem reverbu sprężynowego o ozn. 8AB2A1B, więc chciałbym skonstruować jakiś wzmacniacz gitarowy. I tu pytanie w jakim wzmacniaczu(konkretny model) jest zastosowany powyższy reverb, zaznaczam że najbardziej interesowałby mnie jakiś wzmacniacz mesa boogie. Proszę o schematy lub same nazwy wzmacniacza.
Ostatnio stałem się posiadaczem reverbu sprężynowego o ozn. 8AB2A1B, więc chciałbym skonstruować jakiś wzmacniacz gitarowy. I tu pytanie w jakim wzmacniaczu(konkretny model) jest zastosowany powyższy reverb, zaznaczam że najbardziej interesowałby mnie jakiś wzmacniacz mesa boogie. Proszę o schematy lub same nazwy wzmacniacza.