Witam,
Udało mi się okazyjnie nabyć reverb sprężynowy RRVS3EB1C1B ze wzmacniacza gitarowego Vox AC15 CC1. Na wejściu sprężyny ma 75 Ω,
Na wyjściu 225 Ω. Czy ktoś może ma pomysł czym to napędzić? Żeby dawało fajny uniwersalny efekt pogłosu. Zawsze chciałem wybudować echo sprężynowe. Wszystkie schematy jakie spotkałem miały sprężyny z wejściem około 8 Ω i wyjściem około 2000 Ω. Wyjście nie jest problemem bo wzmacniacz mikrofonowy daje radę, natomiast wejście 75 Ω ciężko napędzić no i jeszcze sprawa zmiksowania sygnału czystego z modulowanym przez sprężynę. Proszę o jakieś nieskomplikowane pomysły.
Udało mi się okazyjnie nabyć reverb sprężynowy RRVS3EB1C1B ze wzmacniacza gitarowego Vox AC15 CC1. Na wejściu sprężyny ma 75 Ω,
Na wyjściu 225 Ω. Czy ktoś może ma pomysł czym to napędzić? Żeby dawało fajny uniwersalny efekt pogłosu. Zawsze chciałem wybudować echo sprężynowe. Wszystkie schematy jakie spotkałem miały sprężyny z wejściem około 8 Ω i wyjściem około 2000 Ω. Wyjście nie jest problemem bo wzmacniacz mikrofonowy daje radę, natomiast wejście 75 Ω ciężko napędzić no i jeszcze sprawa zmiksowania sygnału czystego z modulowanym przez sprężynę. Proszę o jakieś nieskomplikowane pomysły.