Witam.
Założyłem taki temat aby się mogli fachowcy podzielić, na temat układów Qualcomm:
X62
X72
X75
X80
.itp
Jaka jest ich rzeczywistość używania w Polsce.
Założyłem taki temat aby się mogli fachowcy podzielić, na temat układów Qualcomm:
X62
X72
X75
X80
.itp
Jaka jest ich rzeczywistość używania w Polsce.