Witam. Szukam jakiegoś zacisku do bednarki, żeby połączyć z LGy 16 mm² w rozdzielnicy. Klient się uparł na bednarkę do RG, bo tak estetycznie.
Problem w tym, że bardzo upierdliwy klient. Rozdzielnica jest 6x12.
Zawsze robiłem pod rozdzielnicą puszkę PT i tam wprowadzałem bednarkę oraz LGy i tam łączyłem ze sobą.
I tu moje pytanie: szukam jakiegoś małego zacisku, gdzie skręcę bednarkę z LGy. Ostatecznie przewiercę i końcówkę oczkową zacisnę.
Problem w tym, że bardzo upierdliwy klient. Rozdzielnica jest 6x12.
Zawsze robiłem pod rozdzielnicą puszkę PT i tam wprowadzałem bednarkę oraz LGy i tam łączyłem ze sobą.
I tu moje pytanie: szukam jakiegoś małego zacisku, gdzie skręcę bednarkę z LGy. Ostatecznie przewiercę i końcówkę oczkową zacisnę.