logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki zacisk do połączenia bednarki z LGY 16mm2 w rozdzielnicy 6x12?

eryk.tomaszewski 01 Cze 2025 00:22 414 2
REKLAMA
  • #1 21566226
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  
    Posty: 651
    Ocena: 68
    Witam. Szukam jakiegoś zacisku do bednarki, żeby połączyć z LGy 16 mm² w rozdzielnicy. Klient się uparł na bednarkę do RG, bo tak estetycznie.
    Problem w tym, że bardzo upierdliwy klient. Rozdzielnica jest 6x12.
    Zawsze robiłem pod rozdzielnicą puszkę PT i tam wprowadzałem bednarkę oraz LGy i tam łączyłem ze sobą.
    I tu moje pytanie: szukam jakiegoś małego zacisku, gdzie skręcę bednarkę z LGy. Ostatecznie przewiercę i końcówkę oczkową zacisnę.
  • REKLAMA
  • #3 21566293
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  
    Posty: 651
    Ocena: 68
    750kV napisał:
    Spójrz tutaj.


    Dzięki. To jest to.
REKLAMA