Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjerzyp2015 napisał:Dokupić końcówkę oczkową 8x16 ,prawidłowo zacisnąć w prasce i podłożyć pod jedną ze śrub.
najlepiej z podkładkami M8.
Chris_W napisał:
dzidek1968 napisał:Autor zamiaruje to zakopać? Jak długo to wytrzyma? Ja robię połączenie szpili z drutem Al, drut wprowadzam do rozdzielnicy (jeśli się uda) lub montuję puszkę, w której łączę drut z linką. Zawsze później jest do tego dostęp.
urbizdw napisał:
Planuje zrobić puszkę i będzie do niej dostęp....dodatkowo myślałem aby złącze przelecieć jakimś tawotem czy coś podobnego