O! Też jestem zainteresowany opiniami tych, którzy korzystali już z YT-82463 (C245 – ma świetną cenę, a wygląda na to, iż to obecnie standard numer jeden, znacznie lepszy niż 900M i lepszy niż T21. Jak ta YT-82463 wypada z bardziej znanymi modelami, jak np. Geeboon TC22, od której jest tańsza o połowę. Z parametrów są zbliżone, obie ok. 200 W. Geeboon TC22 widziałem w testach i rzeczywiście jest w stanie dostarczyć nawet ponad 200 W. YT-82463 deklaruje 192 W, dla mnie wystarczająco, ale czy rzeczywiście?
Yato w tym modelu też lepiej wypada w napięciu grot-masa, bo tylko 2 mV (wobec 10 mV w Geeboon).
Czy lepiej wybrać Geeboon za blisko 400 zł (z przesyłką z Chin), bo tu również deklarowana jest praca z kolbą T210 oraz T115, a nie tylko T245?
Czy może ta Yato YT-82463 jest już przez kogoś sprawdzona i może polecić, a miał porównanie do innych w systemie C245?