Witam, samochód Peugeot 206 1.4 benzyna 2010, silnik TU3AKFV.
Brak komunikacji ze sterownikiem silnika.
Ktoś ma i się podzieli schematem instalacji do tego samochodu?
Głównie chodzi mi o to, na których pinach kostek powinna istnieć łączność między pompą ABS a sterownikiem silnika, ewentualnie między BSI a ABS.
Dodam, że łączności brak jedynie ze sterownikiem silnika.
AI: Czy posiadasz już jakieś schematy instalacji do tego modelu, czy potrzebujesz kompletny schemat od podstaw?
Nie posiadam
AI: Jakie dokładnie testy diagnostyczne zostały już wykonane (np. sprawdzenie zasilania ECU, mas, linii komunikacyjnych, użycie interfejsu diagnostycznego) i jakie były ich wyniki?
Błędy:
U1308
U1318
U1000
Interfejs Diagbox
Brak komunikacji ze sterownikiem silnika.
Ktoś ma i się podzieli schematem instalacji do tego samochodu?
Głównie chodzi mi o to, na których pinach kostek powinna istnieć łączność między pompą ABS a sterownikiem silnika, ewentualnie między BSI a ABS.
Dodam, że łączności brak jedynie ze sterownikiem silnika.
AI: Czy posiadasz już jakieś schematy instalacji do tego modelu, czy potrzebujesz kompletny schemat od podstaw?
Nie posiadam
AI: Jakie dokładnie testy diagnostyczne zostały już wykonane (np. sprawdzenie zasilania ECU, mas, linii komunikacyjnych, użycie interfejsu diagnostycznego) i jakie były ich wyniki?
Błędy:
U1308
U1318
U1000
Interfejs Diagbox