Witam. Jak temacie. Volvo s40 II 2004 1.8 benzyna. Nie działałał licznik i oświetlenie schowka. Przepalił się bezpiecznik 46 w przedziale pasażerskim. Po wymianie bezpiecznika wszystko wróciło do normy. Po 10 minutach znów przepala bezpiecznik 5A. Odłączyłem licznik i schowek wtyczkami i nadal mam zwarcie. Teraz już wstawiam żarówke 12V 21W zamiast bezpiecznika, świeci ona pełnym światłem - czyli gdzieś jest zwarcie... Ale gdzie ???
Czy ktoś miał już taki problem ?
Co jeszcze sprawdzić ?
Jutro chce CEM wytargać i rozebrać by tam zerknąć.
Dziękuje i pozdrawiam.
Czy ktoś miał już taki problem ?
Co jeszcze sprawdzić ?
Jutro chce CEM wytargać i rozebrać by tam zerknąć.
Dziękuje i pozdrawiam.