logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] C-360 po wymianie i regeneracji pompy wtryskowej – brak podawania paliwa na wtryski

mizielinskikuba488 13 Cze 2025 20:12 402 3
REKLAMA
  • #1 21578522
    mizielinskikuba488
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Dzień dobry, dziś wymieniłem pompę wtryskową w C-360 na pompę po regeneracji, ale pompa nie podaje paliwa na wtryski po odpowietrzeniu układu paliwowego, co może być przyczyną, proszę o pomoc.
    Dla pewności jeszcze zdemontowałem przewody paliwowe pomiędzy pompą a wtryskami i z pompy nie wydobywa się nawet kropla paliwa.
    AI: Czy podczas montażu pompy ustawił Pan ją zgodnie ze znakami na kole rozrządu i wałku pompy?
    Tak.
    AI: Czy sprawdzał Pan, czy paliwo dochodzi do pompy wtryskowej (czy jest na przewodzie zasilającym pompę)?
    Tak.
  • REKLAMA
  • #2 21578733
    piachu1994
    Poziom 39  
    Posty: 4161
    Pomógł: 559
    Ocena: 1156
    Instrukcja obsługi C360 na sam początek do przeczytania, następnie Instrukcja Napraw.
    Dopiero będziemy rozmawiać.
  • REKLAMA
  • #3 21579964
    posi557161
    Poziom 9  
    Posty: 21
    Ocena: 2
    Jak odpowietrzacz ręczna pompka, to przelewem w zbiorniku leciało paliwo? Najpierw odpowietrzyłeś filtry paliwowe, następnie pompę?
  • #4 21580063
    mizielinskikuba488
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    zerwany klin na sprzęgiełku
REKLAMA