Dzień dobry, dziś wymieniłem pompę wtryskową w C-360 na pompę po regeneracji, ale pompa nie podaje paliwa na wtryski po odpowietrzeniu układu paliwowego, co może być przyczyną, proszę o pomoc.
Dla pewności jeszcze zdemontowałem przewody paliwowe pomiędzy pompą a wtryskami i z pompy nie wydobywa się nawet kropla paliwa.
AI: Czy podczas montażu pompy ustawił Pan ją zgodnie ze znakami na kole rozrządu i wałku pompy?
Tak.
AI: Czy sprawdzał Pan, czy paliwo dochodzi do pompy wtryskowej (czy jest na przewodzie zasilającym pompę)?
Tak.
Dla pewności jeszcze zdemontowałem przewody paliwowe pomiędzy pompą a wtryskami i z pompy nie wydobywa się nawet kropla paliwa.
AI: Czy podczas montażu pompy ustawił Pan ją zgodnie ze znakami na kole rozrządu i wałku pompy?
Tak.
AI: Czy sprawdzał Pan, czy paliwo dochodzi do pompy wtryskowej (czy jest na przewodzie zasilającym pompę)?
Tak.