Witam. Potrzebuję pomocy w sprawie spawarki Ripper 250N.
Spawarka działała bez zarzutu jednak w weekend podczas wykonywania pracy doszło do uszkodzenia ( pociągnięty przewód masowy ), spawarka się wyłączyła.
Po zdjęciu obudowy widać nadpalenie, jednak najgorsze że nie jestem w stanie zidentyfikować jednego układu który również uległ uszkodzeniu. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w rozpoznaniu elementu ? Czy naprawa jest w tym segmencie w ogóle opłacalna ?
Przesyłam zdjęcie spawarki bez obudowy, nie było podejmowanych jak na razie żadnych prób naprawy
Spawarka działała bez zarzutu jednak w weekend podczas wykonywania pracy doszło do uszkodzenia ( pociągnięty przewód masowy ), spawarka się wyłączyła.
Po zdjęciu obudowy widać nadpalenie, jednak najgorsze że nie jestem w stanie zidentyfikować jednego układu który również uległ uszkodzeniu. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w rozpoznaniu elementu ? Czy naprawa jest w tym segmencie w ogóle opłacalna ?
Przesyłam zdjęcie spawarki bez obudowy, nie było podejmowanych jak na razie żadnych prób naprawy