#1 21590849 27 Cze 2025 08:05 kyrtap kyrtap Poziom 12 Posty: 159 Ocena: 10 Autor tematu Post #1 21590849 27 Cze 2025 08:05 Witam, mam problem z aplikacją hOn, która steruje działaniem urządzeń Haier w tym klimatyzacji, która działa u mnie od roku. Dodawanie urządzenia przebiega pomyślnie, ale na końcu, strona główna aplikacji, wygląda zawsze tak jak poniżej: