Proszę o pomoc,
Ekspres Delonghi Magnifica Cappuccino, po oczyszczeniu pojemnika na fusy sygnalizuje "włóż pojemnik na fusy". Rozebrałem ekspres i zdemontowałem czujnik pojemnika w celu sprawdzenia działania. Niestety nie zaznaczyłem, jak był podłączony.
Proszę o pomoc w prawidłowym podłączeniu, na przewodach jest 230 V (niebieski), brązowy, oba w białej izolacji na złączkach, i zielony bez izolacji.
Dodaję foto
Ekspres Delonghi Magnifica Cappuccino, po oczyszczeniu pojemnika na fusy sygnalizuje "włóż pojemnik na fusy". Rozebrałem ekspres i zdemontowałem czujnik pojemnika w celu sprawdzenia działania. Niestety nie zaznaczyłem, jak był podłączony.
Proszę o pomoc w prawidłowym podłączeniu, na przewodach jest 230 V (niebieski), brązowy, oba w białej izolacji na złączkach, i zielony bez izolacji.
Dodaję foto