Witam!
Czy wie ktoś, gdzie dostać układ scalony MN3007?
Składam efekt gitarowy i natknąłem się już 2 razy na fake'i.
Czy wie ktoś, gdzie dostać układ scalony MN3007?
Składam efekt gitarowy i natknąłem się już 2 razy na fake'i.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamParano1d napisał:Czy wie ktoś gdzie dostać układ scalony MN3007?
Parano1d napisał:natknąłem się już 2 razy na fake'i.